Výsledky

Mistrovské utkání

Olbramky B - Petrovice 1:4 (0:2)

branky:Orgonik Kamil

Zápas pro nás nezačal vůbec dobře,úvodních 15 min.jsme se do ničeho pořádnýho nedostali a soupeř zlobil hlavně po chybách našich obránců.Po půl hodince to bylo 0:2 a my byli zralí na ručník.Z mužstva hostí nás nejvíce zlobil střelec Bogner,ze kterýho mají obránci až často přehnaný respekt....

Do druhé půle jsme šli s cílem dát rychlý kontaktní gol a soupeře ještě potrápit.Tento úkol se nám dařil znamenitě,od 46 min jsme si vytvořili tlak a Petrovice k ničemu nepustili.V 75 min. přišla i ta důležitá a zasloužená branka!Vše nám nahrávalo a napovídalo,že se výsledek ještě změní v náš prospěch.

To by ale nesměli zaspat naši obránci při protiútoku hostí,který nás za to velice rád potrestal.Tím i vyhasly naše poslední naděje a síly,závěr zápasu jsme už jen dohrávali a Petrovičtí ho zakončili čtvrtou brankou do naší sítě.

Vzhledem k výkonu ze druhé půle je výsledek krutý,ale můžeme si za to sami!!!

Damnice - Olbramky B 4:2 (2:1)

branky:Kellner 2

Olbramky B-Trstěnice 2:1 (2:0)

branky:Novák, Světlík

Skalice - Olbramky B 4:2 (1:0)

branky:Hroudný, Trungel

Celý zápas kluci odehráli v 9 lidech,přesto dali soupeři,který je v tabulce na druhém místě,2 branky a nemusí se za výkon a výsledek vůbec stydět.

branky:Kellner 3 ,Orgonik ,Loskot ,Štefanik ,Katolický

K zápasu jsme se tak tak sešli,pomoct museli kluci z áčka (Bugi,Katy),v bráně "veterán" Tauvi ;-) a navrátilec Majkl-Štefka.

Úvod vůbec nenapovídal,že by se mělo jednat o jednoznačnou výhru-NAOPAK!Kluci ze Sušek se do nás zakousli a dobrých 20 min nás přehrávali.Na štěstí jsme byli my,kdo skoroval-první branka padla po akci bugi-jirka-kamajs,který balon uklízel do prázdné brány.Gol to byl určitě důležitý,po něm jsme začali předvádět kombinační fotbal,se spoustou šancí a třemi brankami k tomu-2x se trefil Jirka,jednou Bugi.

Do druhé půle jsem šli namlsaní čtyř golovým náskokem.Začátek byl však bez šťávy,energie!Soupeř na nás vlétl stejně jako v první půli jen s tím rozdílem,že se mu podařilo i skorovat!Bylo to po akci-nedáš dostaneš.My nastřelili tyč a soupeř nás z protiútoku trestal!Sušky měli i další solidní šance ke snížení.Hra v záloze vázla a tak Ambri vypustil Katyho a za nedlouho po něm i Majkla.Pro nás to bylo určite vzkřísení živou vodou,začli jsme hrát fotbal,akce a šance přibývaly.

Jako první se trefil Majkl,který využil přihrávku od Bugiho a zkušeně zakončil.Michal působil velice sebevědomě,jistě.Zkusil si i pár jeho oblíbených sprinterských soubojů,který ocenili i diváci na tribunách.Na 6:1 zvyšoval Katy,na 7:1 Jirka-oba využili přihrávek od Kamajse.

Béčko vybojovalo druhé jarní 3 body.Líbivý zápas tak diváci ocenili potleskem!

Dobřínsko - Olbramky B 1:4 (0:2)

branky:Hroudný 2 ,Kellner ,Orgonik

V zápase s Dobřínskem jsme se rozjížděli velmi pomalu.Soupeř měl v prvních 15 min. tři solidní šance ke skorování a jen štěstí nám udrželo nulu.Postupně jsme se i my osmělili a vytvářeli si pološance.Vysvobozením pro nás byl pokutový kop na Jirku Kellnera,který již tradičně a bezpečně proměnil Martin Hroudný.Po golu se z naší strany hra uklidnila a zanedlouho přišel druhý zásah.To když Jara(Kvantlik) vybídl k šanci Kamajse,ten ještě viděl nabíhajíciho se Jury a bylo 0:2!Druhý poločas začal stejně jako skončil první,tzn naším tlakem.Po zahozených šancí brutálně zajel stoper Jirkovi a kopala se druhá pecka-Martin-GOL!!-0:3...Dobřínští hráli tvrdě,často až likvidačně!V 70 min už to bylo 0:4,když po centru Igiho,přiťukl Jirka Kamajsovi a pro toho už nebyl problém zakončit.Za 3 min však hosté snížili,po rohu se trefili hlavou.V 80 min hosté kopali penaltu,na štěstí přestřelili!!A tak tvrdý zápas skončil 1:4 a my ochutnali první jarní 3 bodíky.

Za zmínku stojí,že Martin,i když se musel z postu stopera přesunout do brány dal 2 goly a je naším nejlepším jarním střelcem!

Olbramky B - Tavíkovice 3:4 (2:1)

branky: Sváček,Orgonik,Hroudný

Béčko v první půli podalo kvalitní bojovný výkon,soupeře jsme přehrávali a vytvářeli si dost šancí.Druhý poločas byl opak prvního.Hra se vyrovnala,my začli kazit,hrát bez myšlenky,za což nás soupeř trestal-hlavně díky našim až tragickým chybám v obraně.

Branišovice - Olbramky B 3:1 (1:1)

branka:Hroudný

Olbramky B-Miroslav C 3:5 (1:2)

branky:Hroudný 2,Orgonik

První poločas byl vyrovnaný s minimem šancí na obou stranách.Ve druhém pol. brankových příležitostí přibylo a poměrně dost(bohužel většina do naší svatyně) jich skončilo golem!

Hostěradice B-Olbramky B 4:0 (0:0)

-což o to,hráčů bylo dost,i výkon nebyl nejhorší.Bohužel neproměněné šance,penalta proti nám za bezbrankového stavu a chyby v obraně určily tento výsledek.